Підтримка малого бізнесу у Дніпрі

Нашу організацію створено з метою надання підтримку малому бізнесу у Дніпрі задля його збереження та збільшення суб’єктів малого підприємництва у місті. Організацію засновано досвідченими бухгалтерами та юристами, що мають великий досвід у своїй діяльності та значні ділові зв’язки у колах малого бізнесу міста.

З метою отримання зазначених вище послуг ви можете звернутися до нас через форму зворотнього зв’язку, стисло описавши вашу проблему, після чого ми зв’яжемося з вами та детально обговоримо проблему.

Наші послуги

Ведення обліку

Консультування та складення висновків з питань ведення обліку, взаємодії з контролюючими органами, законності тих чи інших правочинів

Реєстрації бізнесу

Консультування та складення висновків з питань реєстрації бізнесу

Ділови зв'язки

Практична допомоги з питань створення бізнесу, що виявляється у допомозі новим суб’єктам підприємницької діяльності у налагодженні ділових зав’язків з іншими суб’єктами малого бізнесу

Підтримка бізнесу

Підтримка малого бізнесу шляхом супроводу оскарження неправомірних рішень суб’єктів владних повноважень та неправомірних чи несправедливих дій з боку великого бізнесу

Проекти з надання послуг на безоплатних засадах

Крім того, наша організація час від часу впроваджує та реалізує проекти з надання малому бізнесу певних послуг на безоплатних засадах. Такими послугами, з огляду на поточну ситуацію у бізнес-середовищі міста Дніпро, зазвичай є послуги з безоплатного надання бухгалтерського супроводу, юридичного супроводу бізнесу, написання певних конкретних скарг чи позовних заяв за масовими проявами порушення прав малого бізнесу Дніпра та інше.

Про появу таких проектів та їх умови представники малого бізнесу можуть дізнатися з нашого телеграм-каналу, підписатися на який ви можете за посиланням https://t.me/cllssb.

Крім того, на нашому телеграм-каналі ми публікуємо огляди, інформацію та інші матеріали, що є корисними для ведення бізнесу.

Нам потрібна волонтерська допомога

Також наша організація завжди рада новим учасникам – ми потребуємо волонтерської допомоги від:

  • досвідчених юристів
  • бухгалтерів
  • маркетологів
  • спеціалістів з просування та ведення телеграм-каналів
    та сторінок у соцмережах
  • консультантів з питань налагодження ділових зав’язків
    та бізнес-процесів

Приймаючи участь в нашій організації, волонтери будуть набиратися нового досвіду, отримають нові ділові контакти, що дозволять їм знайти роботу в майбутньому чи заснувати власний профільний бізнес.