![](https://cllssb.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/why-choos33e-e1691669521708.jpg)
Наша організація завжди рада новим учасникам – ми потребуємо волонтерської допомоги від досвідчених юристів, бухгалтерів, маркетологів, спеціалістів з просування та ведення телеграм-каналів та сторінок у соцмережах, консультантів з питань налагодження ділових зав’язків та бізнес-процесів. Приймаючи участь в нашій організації, волонтери будуть набиратися нового досвіду, отримають нові ділові контакти, що дозволять їм знайти роботу в майбутньому чи заснувати власний профільний бізнес.